Plan zajęć 8-9.01.2022 r.

3.1.2022

Szanowni słuchacze,

Serdecznie zapraszamy na zajęcia online* (instrukcja do programu zoom znajduje się w strefie słuchacza) na platformie zoom w najbliższy weekend 08-09.01.20221 r. - plan do pobrania w pliku u dołu strony.

Do uczestnictwa w zajęcia online niezbędne jest zalogowanie się do strefy słuchacza, gdzie przy przedmiocie będzie widniał link do spotkania online z nauczycielem.

Prosimy o zapoznanie się z planem.

• zajęcia w sobotę 8.01 dla Florysty semestr 1 i 2 oraz dla Technik usług kosmetycznych semestr 2 i 3 odbędą się stacjonarnie w Szkole Jezuitów.

• zajęcia w sobotę 8.01 dla Technika usług kosmetycznych, sem. 4 odbędą się stacjonarnie w YMCA, s.26

• sobota 8.01, od 8:00 - zaliczenie z chemii kosmetycznej - Technik usług kosmetycznych - sem. 1 - s.109 (Szkoła Jezuitów)

• niedziela 9.01 - zajęcia stacjonarne w s.28 (YMCA) - Opiekun medyczny sem.1

UWAGA! w niedzielę zajęcia z podstaw przedsiębiorczości, tylko dla osób, które nie mają tej oceny na świadectwie z wcześniejszych etapów edukacji (ocena ze świadectwa zostanie przepisana).