POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH Z UKRAINY

Zbiórka dla uchodźców

2.3.2022

Szanowni Państwo,

Centrum Nauki i Biznesu Żak organizuje zbiórkę na rzecz potrzebujących osób     z Ukrainy. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie tej akcji - potrzeby   są ogromne, okażmy nasze dobre serca ludziom znajdującym się w kryzysie.

Artykuły pierwszej potrzeby można przynosić do sekretariatu szkoły Żak na ul. Żeromskiego 26 w Gdyni.

Prosimy Państwa o dostarczenie następujących rzeczy:

·         Środki higieny osobistej: mydło, podpaski, papier toaletowy, ręczniki papierowe, szczoteczki i pasta (dla dzieci/dorosłych) do mycia zębów, chusteczki higieniczne;

·         Nowa pościel, ręcznik;

·         Czajnik elektryczny;

·         Pieluchy jednorazowego użytku;

·         Oliwka dla niemowląt;

·         Kaszka, mus dla niemowląt

Obecnie nie prowadzimy zbiórki na leki, ubrania, napoczęte produkty i inne niewymienione na liście.

Rzeczy przekazane do sekretariatu Szkoły Żak zostaną przekazane do odpowiednich instytucji zajmujących się dalszą dystrybucją darów dla uchodźców.