Plan zajęć 26-27.03.2022 r.

22.3.2022

Serdecznie zapraszamy na ostatni zjazd w marcu 26-27.03.2022 r. (decydujący o frekwencji w marcu!), plan zajęć znajduje się u dołu strony w pliku Excel dla kierunków szkoły policealnej i liceum oraz dla kierunków jednorocznych (Aranżacja ogrodów i Grafika komputerowa). Zajęcia odbędą się stacjonarnie w Szkole Jezuitów przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni lub w Ymce przy ul. Stefana Żeromskiego 26 w Gdyni.

Informacja o miejscu odbywania się zajęć znajduje się na planie zajęć pod nazwą przedmiotu (w przypadku braku takiej informacji prosimy o sprawdzenie strefy słuchacza). Po wejściu do szkoły, zawsze ustawiona jest tablica z planem zajęć i numerami sali.

• prosimy o zwrócenie uwagi po otwarciu planu, na zakładki z kierunkami i semestrami u dołu pliku.

• W Szkole Jezuitów przy ul. Tatrzańskiej 35 podczas weekendu zajęć pełniony jest zawsze dyżur - w przypadku pytań prosimy kierować się do pokoju nr 26 (parter).

Do zobaczenia! ;)