Plan zajęć 9-10.04.2022 r.

6.4.2022

Serdecznie zapraszamy na zjazd 9-10.04.2022 r., plan zajęć znajduje się u dołu strony w pliku Excel dla kierunków szkoły policealnej i liceum oraz dla kierunków jednorocznych (Manikiurzystka i Agent celny). Zajęcia odbędą się stacjonarnie w Szkole Jezuitów przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni lub w Ymce przy ul. Stefana Żeromskiego 26 w Gdyni.

Informacja o miejscu odbywania się zajęć znajduje się na planie zajęć pod nazwą przedmiotu. Po wejściu do szkoły, zawsze ustawiona jest tablica z planem zajęć i numerami sali.

• prosimy o zwrócenie uwagi po otwarciu planu, na zakładki z kierunkami i semestrami u dołu pliku.

• W Szkole Jezuitów przy ul. Tatrzańskiej 35 podczas weekendu zajęć pełniony jest zawsze dyżur - w przypadku pytań prosimy kierować się do pokoju nr 26 (parter).

Do zobaczenia! ;)