Plan zajęć 5-6.11.2022 r.

zapraszamy na zajęcia w najbliższy weekend 5-6.11.2022 r., poniżej w pliku Excel prezentujemy Państwu plan zajęć.

UWAGA!
W sobotę zajęcia z podstaw przedsiębiorczości (semestry 1 i 2) tylko dla osób, które nie mają oceny z podstaw przedsiębiorczości na świadectwie z wcześniejszych etapów edukacji.

Osoby, które mają świadectwo z oceną z podstaw przedsiębiorczości są zwolnione z tego przedmiotu i udział w zajęciach jest nieobowiązkowy, ocena zostanie przepisana.

Prosimy o zwrócenie uwagi na zakładki u dołu pliku, które pojawią się po jego otwarciu.

Skróty użyte w planie zajęć:

• BHP - Technik BHP,

• DSA - Technik administracji,

• DSK - Technik usług kosmetycznych,

• OM - Opiekun medyczny

• LOG - Liceum ogólnokształcące

Przy skrótach nazw kierunków znajdą Państwo cyfrę rzymską, która jest oznaczeniem semestru.

Przy nazwie przedmiotu znajduje się miejsce odbywania się zajęć, czyli:

• Szkoła Jezuitów, ul. Tatrzańska 35, Gdynia (Działki leśne) lub

• YMCA, ul Stefana Żeromskiego 26 (Gdynia)

W szkole przy ul. Tatrzańskiej 35 podczas zjazdu zawsze pełniony jest dyżur w pokoju 26 (na lewo po wejściu do szkoły) w przypadku pytań prosimy o kierowanie się do tego pokoju. Plan zajęć z rozpiską sali będzie również dostępny po wejściu szkoły.

Życzymy udanego zjazdu! Do zobaczenia!