Plan zajęć 14-15.01.2023 r.

Ostatnie zajęcia w bieżącym semestrze

10.1.2023

Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia w Nowym Roku! w weekend 14-15.01.2023 r.

Będą to ostatnie zajęcia w bieżącym semestrze, prosimy o obecność i rozliczenie się ze wszystkich przedmiotów!

*Świadectwa dla ostatnich semestrów kierunków policealnych będę wydawane od 27.01.2023 r. w sekretariacie szkoły przy ul. S.Żeromskiego 26pod warunkiem uzyskania zaliczenia z wszystkich przedmiotów, zdania dokumentów z praktyki zawodowej oraz obecności na egzaminie zawodowej.

*UWAGA! Poprawa egzaminu z chemii odbędzie się dodatkowo w niedzielę 15.01.2023 r. od godziny 12:00 w sali 006 w Szkole Jezuitów przy ul.Tatrzańskiej 35.

U dołu strony w pliku Excel zamieszczony został plan zajęć - po otwarciu pliku, u dołu znajdują się zakładki z poszczególnymi kierunkami i semestrami.

Zajęcia odbywają się w Szkole Jezuitów (ul.Tatrzańska 35, Gdynia) lub w YMCA (ul.Żeromskiego 26, Gdynia) - informacja z miejscem odbywania się zajęć znajduje się na planie zajęć.

W Szkole Jezuitów, w pokoju 26 (na lewo po wejściu do szkoły) zawsze pełniony jest dyżur, w przypadku pytań prosimy o kierowanie się do tego pokoju.

Do zobaczenia!