Plan zajęć - semestr wiosenny (luty-czerwiec)

AKTUALIZACJA 18.03.2024 r.

4.3.2024

Witamy Was w nowym semestrze roku szkolnego 2023/2024. U dołu strony w pliku Excel zamieszczony został plan zajęć na semestr wiosenny (luty-czerwiec), plan do końca semestru dla liceum i dla Technika BHP ukaże się najpóźniej do 16.03.2024 r.

UWAGA! Prosimy o otwieranie pliku z planem z pomocą arkusza kalkulacyjnego (Excel lub pokrewne). Prosimy także o zwrócenie uwagi na zakładki u dołu pliku, które pojawią się po jego otwarciu! Są to zakładki z planem dla poszczególnych kierunków i semestrów.

• Przy nazwach kierunków znajdą Państwo cyfrę, która jest oznaczeniem semestru.

• Przy nazwie przedmiotu znajduje się miejsce odbywania się zajęć, czyli:

Szkoła Jezuitów, ul. Tatrzańska 35, Gdynia (Działki leśne) lub

YMCA, ul Stefana Żeromskiego 26 (Gdynia)

W szkole przy ul. Tatrzańskiej 35 podczas zjazdu zawsze pełniony jest dyżur w pokoju 26 (na lewo po wejściu do szkoły) w przypadku pytań prosimy o kierowanie się do tego pokoju.
Plan zajęć z rozpiską sali będzie również dostępny po wejściu szkoły.

UWAGA! Legitymacje będą wydawane tylko słuchaczom, którzy złożyli komplet dokumentów.

Życzymy udanego zjazd! Do zobaczenia!